KONST / Litografier / Färglitografi 11733049
nr 1173 3049
Minako Masui
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Rymdblad", signerad, daterad 1993, numrerad 24/110. Motivet: 50x35 cm
Minako Masui, japansk-svensk grafiker och skulptör född 1940 i Yokohama.
Utrop:
500 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:56:10
Minako Masui
Läs mer om Minako Masui